کفسابی-بتن-پولیش|نانو آیریک بتن

کفسابی بتن پولیش چیست؟

کفسابی-بتن-پولیش-چیست؟

مراکزی مثل پارکینگ ها، اتوبان ها و جاده ها، حیاط و محوطه شهربازی ها اغلب دارای سطح بتنی هستند.

کفسابی بتن پولیش چیست؟ چه ویژگی هایی دارد و چقدر برای این خدمات باید هزینه کرد؟ آشنایی با خدمات کفسابی بتن می‌تواند در صیقلی کردن سطح بتن ها نقش بسزایی داشته باشد. بتن ها در بسیاری از سطوح نصب می‌شوند. مراکزی مثل پارکینگ ها، اتوبان ها و جاده ها، حیاط و محوطه شهربازی ها اغلب دارای سطح بتنی هستند.برای اطلاع از قیمت انواع بلوک سبک بتنی و مشاهده الیاف سنتتیک کلیک کنید.

در طی عبور زیاد از سطح بتن ها، این سطوح معمولا دچار آسیب و کندگی می‌شوند. برای آن که بتوانید سطح بتن ها را مانند روز اول نصب صاف و صیقلی کنید، می‌توانید از خدمات کفسابی بتن پولیش استفاده کنید.

پس از حالا می‌توانید به راحتی از خدمات کفسابی بتن استفاده نمایید. آماده کردن محیط هایی مثل: پارکینگ ها و شهربازی ها و بازسازی آن ها با بتن را می‌توانید از شرکت نانو بتن آیریک بخواهید.

اگر می‌خواهید بیشتر با ویژگی های کفسابی بتن پولیش آشنا شوید، در ادامه ی متن با ما همراه باشید.

قیمت کفسابی سال ۱۴۰۱

قیمت-کفسابی-۱۴۰۱

طبیعی است هر چه متراژ محیط مورد نظر بیشتر باشد، هزینه ساب بتن بالاتر می‌رود.

قیمت کفسابی بتن پولیش سال 1401 چقدر است؟ چه چیزهایی بر میزان هزینه خدمات کفسابی موثر هستند؟

قیمت کفسابی بتن طبق عوامل متعددی تعیین می‌شود. متراژ محیط یکی از مهم ترین عوامل به حساب می‌آید. طبیعی است هر چه متراژ محیط مورد نظر بیشتر باشد، هزینه ساب بتن بالاتر می‌رود.

مدل کفسابی هم جزو دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت نهایی کفسابی بتن پولیش محسوب می‌شود. چون هر کدام از روش های کفسابی به کمک یک دستگاه خاص انجام می‌گیرد و ویژگی های خاص خود را دارد.

وجود درز بین بتن ها هم می‌تواند قیمت کفسابی بتن پولیش را تغییر دهد. به بیان دیگر اگر بین بتن ها درز و فاصله وجود داشته باشد، باید ابتدا این مورد را برطرف کرد. پس در نتیجه هزینه کفسابی بالاتر می‌رود.

نوع سنگ و کیفیت بتن دیگر عامل موثر در هزینه ساب بتن محسوب می‌شوند. هر چه کیفیت بتن بالاتر باشد، انرژی بالاتری برای ساب آن و ایجاد سطح صیقلی نیاز است.

حتی انجام دوباره‌ی کفسابی هم می‌تواند در پایین آوردن هزینه تاثیر بگذارد. در ضمن ایتالیایی بودن مدل کفسابی هم یکی دیگر از عوامل بالا رفتن قیمت کفسابی بتن پولیش 1401 محسوب می‌شود.

دلیل کفسابی بتن

دلیل-کفسابی-بتن

سنگ سابی و ساب زنی بتن دو روش معمول برای انجام خدمات کفسابی بتن پولیش محسوب می‌شوند.

  • کفسابی بتن پولیش به چه دلیل انجام می‌شود؟

صاف کردن سطح بتن ها پس از نصب، از بین بردن درز و آسیب های سطحی بتن، از بین بردن آثار ساییدگی در بتن و همچنین براق کردن سطح بتن نمونه هایی از دلایل کفسابی بتن پولیش محسوب می‌شوند.

سنگ سابی و ساب زنی بتن دو روش معمول برای انجام خدمات کفسابی بتن پولیش محسوب می‌شوند. برای انتخاب هر کدام از این روش ها می‌توانید با کارشناسان شرکت نانو بتن آیریک مشورت کنید.

مراحل کفسابی بتن

مراحل-کفسابی-بتن

تشخیص میزان مراجل مورد نیاز کفسابی توسط افراد متخصص در این حوزه انجام می‌شود.

برای آن که کف بتن ها به بهترین شکل ممکن صاف شوند، باید در ۹ مرحله خدمات کفسابی انجام گیرد. ۴ مرحله ی اول برای آماده کردن خدمات ساب بتن انجام می‌شود. در این مراحل از لقمه 30 تا 200 برای از بین بردن پستی و بلندی ها استفاده می‌شود.

اجرای کفسابی بتن با توجه به میزان آسیب وارد شده به آن می‌تواند مراحل بیشتری داشته باشد. تشخیص میزان مراجل مورد نیاز کفسابی توسط افراد متخصص در این حوزه انجام می‌شود. یعنی اگر می‌خواهید بتن ها را به بهترین شکل ممکن تمیز کنید و مواد شیمیایی را از درون درزهای آن جدا کنید، بهتر است حتما مراحل کفسابی بتن پولیش را تا انتها انجام دهید.

انواع دستگاه کفسابی

انواع-دستگاه-کفسابی

دستگاه های کفسابی در سه مدل کلی تولید شده‌اند. هر کدام از این دستگاه ها ویژگی های خاص خود را دارند. آشنایی کامل با این دستگاه ها باعث می‌شود افراد و شرکت ها بتوانند بهترین مدل از خدمات کفسابی را انجام دهند. در سه مدل کلی قرار می‌گیرند:

  • دستگاه کفسابی مدل Ride-on

در این مدل از دستگاه ها، فرد پشت دستگاه می‌نشیند و هدایت آن را به دست می‌گیرد. با عبور از روی هر بخش از بتن، کفسابی انجام می‌شود. این دستگاه ها به حالت ماشینی هستند و برای محیط های خیلی بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  • دستگاه کفسابی مدل Walk-behind

این مدل از دستگاه ها به کمک برق تک یا سه فاز می‌توانند برای از بین بردن انواع لکه ها، ناصافی ها و جای رزین مورد استفاده قرار گیرند.

این مدل از دستگاه ها هم برای محیط های نسبتا وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  • دستگاه کفسابی مدل Hand-held

اگر می‌‍خواهید خدمات کفسابی بتن در تمام نقاط با دقت بالا انجام شود، باید از دستگاه های مناسب استفاده کنید. دستگاه های hand-held به دلیل ابعاد کوچک می‌توانند برای کنار ستون ها، گوشه ی محیط و سالن ها مورد استفاده قرار گیرند.

طرز کار دستگاه سنگ ساب

طرز-کار-دستگاه-سنگ-ساب

دستگاه های سنگ ساب طرز کار ساده ای دارند. به طور کلی این دستگاه ها سطح سنگ و بتن را می‌سابند. لقمه های نصب شده در دستگاه های سنگ ساب می‌توانند سطح سنگ ها را صاف کنند.

با توجه به نوع دستگاه ها، طرز کار دقیق آن ها مشخص می‌شود. تصمیم گیری برای استفاده از نوع دستگاه بهتر است توسط کفساب ماهر انجام گیرد.

انواع کفسابی بتن( بتن نرمه، بتن سنگ دار)

انواع-کفسابی-بتن-بتن-نرمه،-بتن-سنگ-دار

بتن های سنگ دار به دلیل دارا بودن سنگ های ریز و درشت، مقاوم تر هستند و خدمات کفسابی آن ها با نیرو و توان بالاتری باید انجام گیرد.

کفسابی بتن پولیش در دو نوع انجام می‌شود. بتن های نرمه و سنگ دار را می‌توان با انجام خدمات کفسابی بتن صاف و یکدست کرد.

بتن های نرمه فاقد سنگ و اجزای سفت هستند. سیمان ماده اصلی تشکیل دهنده ی بتن های نرمه است. انجام کفسابی بتن پولیش در سطوح بتن نرمه اغلب نرخ کمتری در مقایسه با مدل های سنگ دار دارد.

بتن های سنگ دار به دلیل دارا بودن سنگ های ریز و درشت، مقاوم تر هستند و خدمات کفسابی آن ها با نیرو و توان بالاتری باید انجام گیرد.

کفسابی بتن در تهران

کفسابی-بتن-در-تهران

اگر می‌خواهید سطوح بتنی را درخشان و صاف کنید، بهتر است تا دیر نشده از خدمات کفسابی بتن استفاده کنید.

کفسابی بتن پولیش در تهران و شهرستان ها را به شرکت معتبر نانو بتن آیریک بسپارید. اگر می‌خواهید سطوح بتنی را درخشان و صاف کنید، بهتر است تا دیر نشده از خدمات کفسابی بتن استفاده کنید. برای ثبت سفارش کفسابی بتن یا سنگ می‌توانید با شرکت نانو بتن آیریک در تماس باشید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما