اپوکسی

کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی چیست

اپوکسی یک پلیمر جذاب است که برای محافظت از کف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کفپوش روی کف تمام محیط ها می‌تواند اجرا شود. البته برای نصب کفپوش های اپوکسی شرط های زیادی وجود دارد. این موارد مربوط به تمیزی، پایداری و دمای کف سالن ها مربوط است. به طور کلی این مدل کفپوش ها می‌توانند ظاهر فوق العاده جذاب و متفاوت را به خانه ها و حتی محیط های کار بیفزایند.

قیمت کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش های اپوکسی چقدر است؟ خرید کفپوش اپوکسی ارزان از کجا امکان پذیر است؟ چه عواملی بر قیمت کفپوش ها موثر می‌باشد؟

اجرای این کفپوش نقش مهمی در تعیین قیمت این محصولات دارد. در حقیقت قیمت این کفپوش ها به نحوه اجرا، ضخامت پوشش ایجاد شده روی سطح و حتی مقاومت و زیرسازی محیط مد نظر بستگی دارد. هر چقدر محیط مد نظر شما برای اجرای این مدل از کفپوش ها بزرگتر باشد، هزینه بالاتری برای خرید آن باید بپردازید.

ایجاد زیرسازی مناسب جهت اجرا و نصب کفپوش های ساخته شده از این نوع پلیمر، مرحله حساسی محسوب می‌شود.

البته موارد دیگری همچون قابلیت دسترسی به محل مورد نظر، حجم تردد در آن محل و همچنین میزان دمای آن(جهت خشک شدن مواد مورد استفاده) هم می‌توانند در هزینه ها موثر باشند.

شرکت نانو بتن آیریک می‌تواند انواع محصولات اپوکسی و رزین را با قیمت مناسب عرضه کند. همچنین قیمت اجرای انواع کفپوش ها در این شرکت بسیار ارزان است.

رزین اپوکسی چیست و کاربرد آن

رزین اپوکسی چیست و کاربرد آن

رزین اپوکسی در حقیقت با دو پایه رزینی و هاردنر می‌تواند در ساخت انواع اکسسوری ها و حتی میز مورد استفاده قرار گیرد. این رزین های دو جزئی هم در کارگاه های صنعتی  به عنوان یک ماده مفید شناخته می‌شوند؛ هم در ایجاد کارهای خانگی نقش بسزایی دارند.

از این مدل رزین ها در محیط های مختلف استفاده می‌کنند. مهم ترین کاربردهای رزین عبارت است از:

 1. ساخت انواع جواهر
 2. تولید مصالح کامپوزیتی
 3. درزگیری انواع سطوح
 4. چسب
 5. عایق الکتریکی
 6. تولید اکسسوری خانگی
 7. افزودن مقاومت به سنگ
 8. رنگ کاری
 9. افزایش درخشندگی و جلادهی

خرید اپوکسی رزینی

خرید اپوکسی رزینی 2

برای خرید انواع اپوکسی مایع می‌توانید وارد سایت نانو بتن آیریک شوید. این شرکت تمام آنچه برای تولید محصولات رزینی نیاز دارید، فراهم کرده است.

انواع اپوکسی

انواع اپوکسی

اپوکسی در انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد. آشنایی با این محصولات، ویژگی آنان و همچنین کاربردشان، باعث می‌شود راحت تر بتوانید مدل مورد نیاز خود را پیدا کنید. در این بخش قصد داریم به معرفی مهم ترین نمونه های آن بپردازیم:

 • رزین های اپوکسی در مصنوعات چوبی

رزین های اپوکسی در مصنوعات چوبی

در حال حاضر یکی از جذاب ترین انواع اپوکسی ها، مدل های مورد استفاده در ساخت مصنوعات چوبی محسوب می‌شوند. تولید محصولات چوبی مثل میز، مجسمه، دکوری چوبی و حتی شلف با رزین جذابیت بسیار زیادی را به محیط می‌بخشد. این تنها یک نمونه از انواع این کفپوش ها محسوب می‌شود.

 • اپوکسی اصلی ترین ماده ساخت زیورآلات لاکچری

اپوکسی اصلی ترین ماده ساخت زیورآلات لاکچری

تولید انواع زیورآلات با رزین توانسته جلوه زیبایی را برای خانم ها به همراه داشته باشد. انواع گوشواره، انگشتر و دستبندهای رزینی در فروشگاه ها عرضه می‌شوند. حتی شما می‌توانید این محصولات را در خانه هم به صورت شخصی تولید کنید و منبع درآمد عالی از منزل داشته باشید.

 • افزایش دوام محصولات فلزی با رزین های اپوکسی

افزایش دوام محصولات فلزی با رزین های اپوکسی

رنگ کردن محصولات فلزی با رزین ها باعث بالاتر رفتن میزان دوام آن ها می‌شود. چون اجازه‌ی زنگ زدن و آسیب دیدن سطوح فلزی را نمی‌دهد. این مدل از رزین های پلیمری فقط برای رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • رزین مورد استفاده در تولید قطعات

رزین مورد استفاده در تولید قطعات

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید رزین ها را در تولید قطعات خودروها و حتی هواپیما هم بکار می‌برند. رزین ها آنقدر استحکام بالایی دارند که می‌توانند مهم ترین قطعات مورد استفاده در تولید هواپیما را به هم وصل کنند.

پرکاربردترین نوع کفپوش اپوکسی

پرکاربردترین نوع کفپوش اپوکسی

در هر محیط بیرونی و داخلی، امنیت کف و زیبایی آن دو رکن مهم محسوب می‌شوند. این مدل از کفپوش ها می‌توانند هم برای سطوح بیرون از منزل مثل پارکینگ مورد استفاده قرار گیرند. هم در کف آشپزخانه، اتاق خواب و سالن پذیرایی قابل نصب و استفاده هستند. موارد مصرف  به اینجا ختم نمی‌شود! چون این محصولات را حتی برای تعمیر کردن انواع قطعات هم بکار می‌برند.

قیمت اپوکسی(بشکه ای-کیلویی)

قیمت اپوکسی(بشکه ای-کیلویی)

هنگام خرید انواع اپوکسی، باید قیمت این محصولات را مد نظر قرار داد. قیمت این نوع کفپوش به صورت کیلویی برای خرید تک و به شکل بشکه ای برای کارخانجات و هدف کلی تعیین می‌گردد. میزان خالص بودن و مرغوبیت این محصولات تاثیر زیادی بر قیمت دارد. هر چه خالص تر باشند، قیمت خرید آن ها بالاتر است. خرید از شرکت های تولید کننده محصولات رزین می‌تواند در کاهش هزینه ها به شما کمک کند. چون در این شیوه خرید، واسطه ها حذف می‌شوند.

فروش انواع اپوکسی کف در تهران

فروش انواع اپوکسی کف در تهران

مراکز زیادی در سطح تهران و شهرستان های این استان به فروش محصولات رزین می‌پردازند. اما شما به عنوان خریدار باید مراقب باشید!!! چون عوامل زیادی در کیفیت این محصولات اثرگذار هستند. پس باید از متخصصان و افراد دارای تجربه در زمینه نصب کمک بگیرید.

پرایمر مایع اپوکسی

مایع اپوکسی

این ماده که به صورت بی رنگ به فروش می‌رسد، می‌تواند خاصیت زیادی را به اپوکسی منتقل کند. از مهم ترین خاصیت های پرایمر مایع می‌توان به چسبناک بودن آن، مقاومت بالا، نفوذ ناپذیری و ضد ضربه بودن اشاره کرد.

رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی

این نوع رنگ، در بین مستحکم ترین رنگ های بدون بو و حلال قرار می‌گیرد. این رنگ طبق سلیقه شما می‌تواند انتخاب شود. رنگ اپوکسی برای محیط های مختلفی کاربرد دارد. چون می‌تواند در برابر سایش از خود مقاومت کافی نشان دهد.

مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

این کفپوش مزیت های بسیار زیادی دارد. در ادامه به معرفی برخی از مزیت های کفپوش ها می‌پردازیم:

زود تمیز می‌شوند! اگر نگران تمیز کردن کف منزل خود هستید، خرید و نصب کفپوش های اپوکسی را به شما توصیه می‌کنیم. چون این محصولات سطح صاف دارند. بنابراین تمیز کردنشان کار بسیار آسانی است. ضد حرارت هستند! این مدل کفپوش ها به هیچ وجه بر اساس افزایش حرارت، آسیب نمی‌بینند. عایق الکتریسیته هستند!

جریان برق را از خود عبور نمی‌دهند. به همین دلیل می‌توانند برای افزایش امنیت در کف ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرند. تنوع زیادی دارند!

انواع طرح و رنگ ها را می‌توان در نصب این کفپوش بکار برد. بنابراین هر کس می‌تواند طبق سلیقه خود کفپوش مورد نظر خود را انتخاب کند.

بادوام هستند. کفپوش های ساخته شده می‌توانند تا چندین سال بدون آسیب، سالم بمانند. اما معایب این کفپوش به طولانی شدن زمان نصب و همچنین لیز شدن سطح محدود می‌شوند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت نانو بتن آیریک تماس بگیرید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما