اجرای کفپوش بتن مکانیزه

کفپوش بتن مکانیزه چیست؟

کفپوش بتن مکانیزه چیست؟

چقدر کفپوش بتن مکانیزه را می شناسید؟ آیا می‌دانید این کفپوش ها چه ویژگی هایی دارند؟ اصلا تا چه حد با روش های بتن سازی کف آشنا هستید؟اجرای کفپوش بتن مکانیزه به کمک دستگاه های لیزری انجام می‌گیرد. این دستگاه ها سرعت عمل بسیار زیادی دارند.به کمک این دستگاه های حرفه ای فاصله ای بین اجزای بتن و سیمان بین آن ها ایجاد نخواهد شد.
اجرای کفپوش بتن مکانیزه سطح بسیار صاف را برای شما در محیط های مختلف ایجاد خواهد کرد. اگر می‌خواهید سطوح بتنی را با سرعت عمل و دقت بالا انجام دهید، می توانید اقدام به اجرای کفپوش بتن مکانیزه کنید.

جهت مشاهده اجرای بتن سخت و الیاف پلی پروپیلن بتن اینجا کلیک کنید.

کفپوش بتن مکانیزه ضد آب

کفپوش بتن مکانیزه ضد آب

کفپوش بتن مکانیزه که به صورت ضد آب هستند، مزایای بسیار زیادی را برای افراد خواهند داشت.

کفپوش بتن مکانیزه ضد آب در برابر رطوبت و عبور آب و مایعات آسیب نمی‌بیند. اجرای کفپوش بتن مکانیزه ضد آب برای محیط های مرطوب و گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.
در محیط های دارای استخر، فضاهای نزدیک به دریا و دریاچه می‌توانید از کفپوش های بتنی ضد آب استفاده کنید. کفپوش بتن مکانیزه که به صورت ضد آب هستند، مزایای بسیار زیادی را برای افراد خواهند داشت.

جهت استعلام قیمت و خرید انواع روان کننده های بتن اینجا کلیک کنید.

ضخامت استاندارد بتن کف سازی چقدر است؟

ضخامت استاندارد بتن کف سازی چقدر است؟

باید میزان ضخامت بتن کف سازی را به صورت اصولی تعیین کنید.

کف سازی بتنی معمولا با میزان ضخامت 5 و 8 دهم اینچ اجرا می‌شود. البته کف سازی یکپارچه معمولا با این میزان ضخامت انجام می‌گیرد. برای آن که بتوانید بهترین کفپوش ها را در محیط های مختلف داشته باشید، باید میزان ضخامت بتن کف سازی را به صورت اصولی تعیین کنید.

کف سازی با بتن

کف سازی با بتن

کف سازی با بتن به روش های مختلف و با متریال متنوعی انجام می گیرد.

کف سازی با بتن برای محیط ها و فضاهای پر رفت و آمد، فضاهای باز و محیط های مختلف با آب و هوای گوناگون انجام می‌گیرد. ساخت کف محیط ها با بتن می تواند به استحکام بالای آن ها کمک کند. کف سازی با بتن به روش های مختلف و با متریال متنوعی انجام می‌گیرد. جهت آشنایی با انواع بتن کف سازی در ادامه متن با ما همراه باشید.

انواع بتن کف سازی

انواع بتن کف سازی

بهتر است پیش از انتخاب روش بتن ریزی کف محیط مورد نظر، با مدل های مختلف آن آشنایی داشته باشید.

انواع روش بتن ریزی کف توسط افراد و ماشین آلات مکانیزه انجام می‌گیرد. بهتر است پیش از انتخاب روش بتن ریزی کف محیط مورد نظر، با مدل های مختلف آن آشنایی داشته باشید. در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی انواع مدل های بتن کف سازی می‌پردازیم:

 • کف سازی به کمک بتن سبک
 • کف سازی بتن به وسیله ی رزین اپوکسی
 • بتن درجا
 • بتن های سخت و مقاوم در برابر سایش
 • بتن مسلح
 • بتن استامپی
 • رزین پلی اورتان
 • با میلگرد و آرماتور بندی

مزیت های فوم بتن

مزیت های فوم بتن

اجرای کفپوش بتن مکانیزه

فوم بتن چه مزیت هایی دارد؟ فواید به کار بردن فوم بتن در مقاوم سازی کف محیط ها چیست؟

 • فوم بتن عایق گرما و صدا

فوم بتن عایق گرما و صدا

فوم بتن عایق گرما است.

از فوم بتن حرارت و آلودگی صوتی عبور نمی‌کند! بله این یک مزیت شگفت انگیز است. در ساختمان های نوساز به دلیل اجرای کفپوش بتن مکانیزه و استفاده از فوم بتن، عبور صدا و حرارت به سختی بین واحدها انجام می‌گیرد.

 • قیمت بسیار مناسب فوم بتن

قیمت بسیار مناسب فوم بتن

اجرای کفپوش بتن مکانیزه

بتن های قدیمی که به صورت سنتی در ساختمان سازی و تشکیل برج ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، معمولا قیمت بالاتری در مقایسه با فوم بتن دارند. هزینه کمتر یکی از اصلی ترین مزیت های فوم بتن می‌باشد. پس اگر جزو کسانی هستید که می خواهید با هزینه پایین تر نسبت به مقاوم سازی ساختمان با بتن اقدام نمایید، فوم بتن بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 • ضد آتش بودن فوم بتن

ضد آتش بودن فوم بتن

اجرای کفپوش بتن مکانیزه علاوه بر دیگر مزایا، ضد آتش است.

فوم بتن می تواند در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشد. در واقع فوم بتن با وزن حدود 800 کیلوگرم، می تواند دمایی بالاتر از 1000 درجه را تحمل کند. پس اجرای کفپوش بتن مکانیزه علاوه بر دیگر مزایا، ضد آتش است.

 • اجرای سریع و آسان فوم بتن

اجرای سریع و آسان فوم بتن

سرعت کار کف سازی با فوم بتن 7 برابر بالاتر از کف سازی با بتن های معمولی است.

دستگاه های نصب فوم بتن، می توانند خیلی سریع تر از مدل های سنتی کف سازی را تکمیل کنند. طبق گزارشات و تحقیقات انجام شده، سرعت کار کف سازی با فوم بتن 7 برابر بالاتر از کف سازی با بتن های معمولی است. پس اگر سرعت کار و زمان انجام کف سازی برای شما اهمیت دارد، توصیه می‌کنیم از فوم بتن استفاده کنید.

قیمت بتن سال 1401

قیمت بتن سال 1401

قیمت بتن ریزی کف چقدر است؟ چه چیزهایی در قیمت بتن ها اثرگذار هستند. قیمت هر متر مربع بتن ریزی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد. میزان حجم بتن مورد نیاز برای ساخت سطوح یکی از اصلی ترین عوامل در تعیین میزان قیمت بتن محسوب می‌شود.

پس منطقی است پیش از اقدام به تهیه بتن، میزان حجم بتن مورد احتیاج خود را تعیین نمایید. یک راه آسان برای تعیین میزان بتن مورد نیاز، حاصل ضرب مساحت محیط مورد نظر در ارتفاع خاص است.

میزان روان بودن بتن یکی دیگر از ملاک های تعیین قیمت بتن ها باشد. در ضمن برند تولید کننده هم می تواند تاثیرات مستقیم بر قیمت بتن در هر سال داشته باشد. قیمت کف سازی بتن مسلح هم با توجه به موارد ذکر شده تعیین می‌گردد. جهت کسب اطلاعات کامل تر راجع به قیمت کفپوش های بتن مکانیزه، می‌توانید با شماره تلفن های شرکت نانو بتن آیریک تماس بگیرید.

کفپوش بتنی پیش ساخته

کفپوش بتنی پیش ساخته

کفپوش بتنی پیش ساخته چیست و برای چه محیط هایی استفاده می‌شود؟
برای اجرای کفپوش بتنی مکانیزه، می توانید از کفپوش بتنی پیش ساخته استفاده کنید. این کفپوش ها در واقع بتن آماده هستند که پودر سخت کننده بتن رنگی روی آن اضافه شده است.

این نوع از کفپوش های بتنی، بیشتر در محیط های پر رفت و آمد کاربرد دارند. به همین دلیل هم با نام کفپوش پیاده رو شناخته می‌شوند.
کفپوش بتنی پیش ساخته در رنگ های متنوعی برای زیباسازی پیاده روهای سطح شهر آماده‌ی استفاده می شود.

حتی طرح ظاهری کفپوش های بتنی پیش ساخته نیز در چندین مدل مختلف تولید می‌گردد. طرح صخره ای، آجری، ساده، واش، کوبیک و شیاری (مخصوص نابینایان) روی کفپوش های بتنی اجرا می‌شود.

کاربرد کفپوش بتنی پیش ساخته

کاربرد کفپوش بتنی پیش ساخته

در هر محیطی که نیازمند سطح مقاوم و ضد سایش است، می توان کفپوش بتنی پیش ساخته را استفاده کرد. از مسیرها و جاده های مخصوص رانندگی تا سالن های خانگی و تجاری همگی می توانند محیط های کاربرد کفپوش بتنی باشند. اجرای کفپوش بتن مکانیزه در هر نقطه ای از شهر می تواند انجام شود.

فقط باید توجه کنید که کیفیت بتن انتخابی شما بالا باشد تا در دراز مدت مشکلی از بابت دوام آن ها نداشته باشید. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما