پودر سخت کننده رنگی بتن

پودر سخت کننده رنگی بتن چیست؟

پودر-سخت_کننده-رنگی-بتن-چیست؟

پودر سخت کننده رنگی بتن، ماده ای ترکیب شده از چندین مواد اولیه معدنی، سیمان و پلیمرها است. پودرهای سخت کننده یا سایشی یک نام کلی برای مدل های مختلف بتن های کف هستند.

تمام این مدل پودرهای سخت کننده رنگی می توانند به مقاومت کفپوش ها کمک کنند. آشنایی با پودر سخت کننده رنگی بتن می تواند به ساختمان سازان و مهندسان کمک زیادی در آماده سازی بتن های مقاوم کف نماید. کف سازی صنعتی و خانگی را با پودر سخت کننده رنگی به راحتی انجام دهید.

اگر اطلاعات زیادی راجع به این پودرهای سایشی رنگی بتن ندارید، می توانید از این مقاله کمک بگیرید.

همچنین جهت خرید انواع  چسب های ساختمانی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجرای کفپوش بتن مکانیزه   و خدمات کفسابی بتن پولیش با ما در ارتباط باشید.

پودر سخت کننده کف بتنی

پودر سخت کننده کف بتنی

پودر سخت کننده رنگی بتن می تواند به افزایش مقاومت کفپوش ها و بتن ها کار گذاشته شده در محیط های صنعتی کمک کند. این پودرها که منشا سیمانی دارند، می توانند تاثیرات به جای مانده آهک روی بتن را کاهش دهند. بتن ها در کف بسیاری از محیط ها نصب می شوند. عبور و مرور از روی بتن ها بسیار زیاد است.

آسیب های ناشی از ضربه، مواد شیمیایی و سایش بیش از حد لاستیک ماشین یا وزن افراد می تواند بتن ها را نابود کند. پودر سخت کننده رنگی بتن همانطور که از نام آن مشخص است، می تواند به بالا رفتن میزان مقاومت کف بتن ها کمک کند.

اگر می خواهید بتن های مقاوم برای زیر ساز کفپوش های اپوکسی استفاده کنید، خرید پودر سخت کننده کف بتنی را به شما پیشنهاد می کنیم. دیگر لازم نیست به دنبال راهکارها و روش های مختلف برای افزایش عمر بتن کف باشید.

پودرهای سایشی کف بتن می توانند خاصیت خود ترمیمی را به بتن اضافه کنند. این خاصیت باعث می شود در صورت ترک دیدن یا آسیب جزئی به بتن، بتوان آن را به راحتی ترمیم کرد.

انواع سخت کننده پودری بتن

انواع سخت کننده پودری بتن

زودگیر بتن پودری در چند مدل تولید شده است؟ از کدام مدل سخت کننده پودری برای بتن ها استفاده کنیم؟ شاید این سوالات در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که بالاخره سخت کننده های بتن در چند نوع وجود دارند و از کدام بهتر است استفاده کرد؟

در این بخش قصد داریم به بررسی انواع مدل های سخت کننده پودری اشاره کنیم. کسب اطلاعات راجع به سخت کننده های پودری می تواند به داشتن بتن های با دوام کمک کند. اگر شما هم نگران افزایش عمر و کارایی بتن کف هستید، بهتر است تفاوت بین سخت کننده های پودری را بشناسید.

سخت کننده های پودری از نظر شیوه استفاده به دو نوع تقسیم بندی می شوند. یعنی به دو حالت مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. در کف سازی بتنی محیط های صنعتی می توانید زودگیر بتنی را به دو شکل بکار برد. در یکی از این شیوه ها هنگام ساخت ملات سیمانی، این سخت کننده ها به داخل آن افزوده می شوند.

در شیوه دوم، پودر سخت کننده رنگی بر روی بتن پاشیده می شود. انتخاب بهترین شیوه استفاده از زودگیر بتنی، به شرایط و نوع بتن ها بستگی خواهد داشت.

زودگیر بتن پودری در رنگ های متنوع از جمله: زرد، ذغالی، آبی، قرمز و طوسی در شرکت نانو بتن آیریک تولید می گردد.

قیمت پودر سخت کننده رنگی بتن

قیمت پودر سخت کننده رنگی بتن

قیمت زودگیر بتن چند است؟ پودر سخت کننده رنگی بتن به چه صورت عرضه می شود؟ چه عواملی بر قیمت زودگیر رنگی بتن اثر می گذارد؟

قیمت پودر زودگیر بتن به عوامل مختلفی وابسته است. میزان حجم پودر، کیفیت آن، نوع بسته بندی و شرکت سازنده می توانند بر قیمت نهایی پودر سخت کننده رنگی بتن اثرگذار باشند. ارزان ترین پودر سخت کننده رنگی بتن را در سایت نانو بتن آیریک می توانید مشاهده نمایید.

خرید پودر سخت کننده بتن

خرید پودر سخت کننده بتن

جهت خرید انواع پودر زودگیر بتن، می توانید از طریق سایت شرکت نانو بتن آیریک اقدام نمایید. شرکت نانو بتن آیریک با سابقه ای طولانی در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی از جمله بتن و پودرهای سخت کننده آن، می تواند محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.

برای خرید پودر سخت کننده بتن باید به میزان کیفیت آن توجه کنید. البته شایان ذکر است که حتمان جوانب احتیاط را در هنگام حمل و استفاده از این مدل پودرها باید رعایت کرد. اگرچه این مدل از پودرهای صنعتی آتش زا نیستند و برای انسان ضرری ندارند؛ اما، رعایت کردن جوانب احتیاط بهتر است. چون ممکن است در برخورد با چشم و ورود به بدن، مشکلاتی را به وجود آورند.

جهت دریافت اطلاعات لازم راجع به انواع مدل های پودر زودگیر بتن، قیمت پودر سخت کننده و حجم پودرها در بسته بندی، می توانید با شماره تلفن های شرکت نانو بتن آیریک تماس حاصل نمایید.

موارد کاربرد پودر سخت کننده بتن

موارد کاربرد پودر سخت کننده بتن

پودر سایشی بتن چه کاربردهایی دارد؟ از پودر سخت کننده در چه محیط هایی استفاده می شود؟

به طور کلی، پودر سخت کننده رنگی بتن را برای محافظت از سطح بتن سطوح مختلف بکار می برند. سطوح بتن های بکار رفته در کف پارکینگ ها، مسیرها و جاده های با ترافیک متوسط، کارخانه های تولیدی( به جز کارخانجات تولیدی محصولات لبنیاتی) را می توان به کمک پودرهای سخت کننده مقاوم نمود.

آیا می دانید الیاف پلیمری چیست و چه کاربردی دارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مقاله الیاف پلیمری را مطالعه نمایید.

از دیگر کاربردهای پودر سخت کننده رنگی بتن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف گرد و غبار از سطوح بتنی

حذف گرد و غبار از سطوح بتنی

پودرهای سایشی می توانند گرد و غبار را از سطوح بتن ها حذف کنند. با پاشیدن این مدل از پودر ها روی سطوح بتن ها می توان از حضور گرد و غبار جلوگیری کرد.

  • مقاوم کردن سطوح مختلف در برابر سایش و رطوبت

مقاوم کردن سطوح مختلف در برابر سایش و رطوبت

سطوح بتنی معمولا قیمت بالایی دارند. بنابراین باید مانع از سایش و آسیب به آن ها شد. پودر سخت کننده بتن که در رنگ های مختلف تولید شده است، می تواند از سایش بیش از حد سطوح بتنی گردد.

به کمک پودر سخت کننده با لغزش روی سطوح بتنی خداحافظی کنید. یعنی حتی در مناطق مرطوب هم می توان با استفاده از پودرهای زودگیر بتنی، مانع لغزش ماشین و افراد شد.

  • پودر بتن مجسمه سازی

پودر بتن مجسمه سازی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پودر سخت کننده بتن حتی در مجسمه سازی هم بکار برده می شود. در واقع پودر زودگیر بتن، به آماده سازی سریع تر مجسمه ها کمک می کند.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما